SK  EN

Reštaurácia VA BENE

Káva so sebou
Detské oslavy
01
02
03
05
06
Reštaurácia Va Bene

VA BENE – „Jedlo ako dar“

Otvorením reštaurácie VA BENE, ktorej význam v preklade znamená „výborne“, by sme Vám, milí hostia, radi priniesli nový a ojedinelý koncept kvalitného a zároveň zdravého stravovania.

V dnešnej dobe, kedy je aj obyčajné jedlo presiaknuté lacnými chuťami, umelými dochucovadlami a nezdravými látkami sme sa rozhodli vydať sa inou, netradičnejšou cestou. Spojením talianskej klasiky s  inšpiratívnymi možnosťami mediteránskej kuchyne Vám chceme ponúknuť skutočne zdravé a výživné jedlo pripravené s láskou. Na jeho  prípravu u nás vo VA BENE používame len znamenité suroviny bohaté na všetky látky, ktoré sú potrebné pre život.

Keďže sami sme milovníkmi kvalitného jedla, zastávame názor, že jedlo má byť pre nás niečím výnimočným. Náš koncept, ktorý sme pomenovali „Jedlo ako dar“ je teda spôsob vnímania jedla na tanieri ako daru, ktorý má zasýtiť nielen telo, ale i myseľ.

Toto je pre nás tá správna cesta, ako ponúknuť Vám, naším hosťom, nový rozmer stravovania. Pozývame Vás preto do našej reštaurácie stráviť príjemný čas pri lahodnom jedle s priateľmi. Nechajte si poštekliť chuťové poháriky a objavte majstrovské spojenie chutí a vôní. Vitajte na ceste zdravého jedla, daru pre naše telo.